Факти про готель “KLEN”

Сімейний готель KLEN розташований в одному з наймальовничих куточків України.

Цей край завжди вабив людей красотою своєї природи, самобутністю, багатством флори та фауни, стародавньою культурою та властивою ій містичністю.

Гори Карпати надихали багатьох країнських класиків, видатних особистостей минувщини та сучасності, народну творчість. О.Кобилянська, Л.Українка, І.Франко, не оминули у своїй творчості цей унікальний край. У творах Ольги Кобилянської Карпати займають особливе місце. А твір “Тіні забутих предків” М.Коцюбинського вже понад століття залишається актуальним і цікавим для кожного наступного покоління читачів та глядачів.

Географічно Карпатський гірський масив маючи вигляд дуги, що проходить на 1500 км через территорію України, Угорщини, Чехії, Польщі, Словаччини та Румунії. Українські Карпати простягаються на 250 км з північного заходу на південний схід. У Карпатах росте близько 20% усіх лісів України. Ялицево-букові, дубово-букові ліси ростуть на висоті до 1800 метрів, а вище змінються так званими полонинами. Чимало рідкісних, занесених у Червону книгу тварин мешкають тут: рись, беркут, бурий ведмідь та інші.

Карпатський край багатий на природні та культурні атракціії. У 10 – 60ти хвилинах їзди від готелю KLEN Ви зможете відвідати легендарні “Скелі Довбуша”, Манявський скит та водоспади “Пробій” та “Гук”, зійти на Говерлу, вирушити позашляховиком у подорож на полонину та багато іншого. Літом – скупатися у Пруті, восени – досхочу поласувати ягодами та назбирати білих грибів. Взимку можна відвідати найбільший у східній Європі гірськолижний курорт, у 18 км від готелю KLEN.

Дивіться також

Забронювати

Гостей
  • 1 гість
  • 2 гостя
  • 3 гостя
  • 4 гостя
  • 5 і більше гостей

Забронювати

Hotel Klen Map Icon SVG

Адреса:

Україна
Івано-Франківська область
с. Микуличин
вул. Грушевського, 79ф