Подалі від міської метушні: велкам ту воркейшн в Карпатах

Що таке воркейш?

Ви коли-небудь чули про фріланс та віддалену роботу? Якщо так, то це запорука успіху та розуміння дивного, на перший погляд, слова воркейшн.

Воркейшн – досить новий формат “робота+відпочинок” (від англійських слів work та vacation). Ви змінюєте звичний офіс на незвичайну локацію: курне та метушливе місто – на, наприклад, Карпати з видами на гори та чисте повітря. І при цьому продовжуєте працювати! Звучить цікаво, чи не так?

Головна “фішка” воркейшна у Карпатах

Workation в Карпатах ні в якому разі не робота у відпустці (коли ми цілий рік чекали відпустки й тягнемо з собою ноутбук, сподіваючись, нарешті, закінчити свої таски). Отримуємо – ні закритих тасків, ні повноцінного відпочинку :))

Workation – це, перш за все, симбіоз роботи та відпочинку. 50 на 50%. Ви продовжуєте виконувати робочі завдання та одночасно отримувати нові враження. Головна “фішка” карпатського воркейшену – суцільний позитив: неймовірний краєвид на гори, кристальне повітря, ніяких набридливих колег та задушливого офісу.

Кому потрібно вирушити у воркейшн? А кому не варто?

Воркейшн воркейшном, а відправитися в нього можуть не всі :))

Напрямок “робота+відпочинок” не підійде тим, хто:

 • прив’язаний до офісу;
 • сумує за колегами та вдома не працюється: хоч костюм одягай, хоч пісочний годинник на стіл став;
 • прив’язаний до програмного забезпечення – виконання завдань неможливе без присутності працівника на певному робочому місці.

Тобто спеціаліст, який повинен бути в офісі о 9:00 годині й виконувати завдання на спеціальному апаратному забезпеченні…Або лікар, який приймає хворих з 9 до 18 години у поліклініці…Люди цих професій можуть бути або на роботі, або у відпустці.

Напрямок “робота+відпочинок” підійде тому, хто:

 • може легко перенести роботу в онлайн;
 • підлаштувати графік під себе;
 • вже працює у віддаленому форматі.

Статистика показує: близько 90% роботи легко перенести в онлайн. Хоча, як і раніше, залишаються бізнеси офлайн – де присутність працівника критично важлива!

Як організувати карпатський воркейшн?

KLEN все організував за вас! Бо в оточенні карпатських гір і місць, що зачаровують погляд, людина схильна працювати продуктивніше. І стрес несумісний зі словом воркейшн (вам не доведеться шукати та “букати” житло, турбуватися про швидкість інтернету чи думати, де провести вечір після відпрацьованого дня).

Вже 100% упакований карпатський вакейшн знаходиться у:

 • 8-ми годинах їзди від Києва;
 • або 3-х годинах зі Львова;
 • або 10 хвилин від залізничного вокзалу Яремче.

Що таке Workation у KLEN? Це:

 1. швидкий інтернет,
 2. номери, обладнані для ефективного виконання завдань,
 3. спа – з сауною, карпатськими чанами та басейном з підігрівом,
 4. зали для групового спілкування (якщо ви плануєте їхати до Клена великою компанією),
 5. ресторан. Так-так, не забудьте скуштувати сніданки, ланчі та вечері на першому поверсі готелю. У затишній атмосфері, з видом на гори, дегустуючи страви гуцульської кухні – ммм..так і про роботу можна забути :))

Не встигнете й моргнути – в KLEN воркейшн атмосфері таски закриваються самі собою! Потім – вуаля, і ви вже релаксуєте в карпатському чані, милуючись незрівнянними горами та річкою Прут. Гоу! Приїхати у воркейшн із друзями – теж непогана ідея (у нас вистачить місця для всіх + є пакети спа для компаній та інші цікаві види дозвілля). До зустрічі!

Дивіться також

Забронювати

Гостей
 • 1 гість
 • 2 гостя
 • 3 гостя
 • 4 гостя
 • 5 і більше гостей

Забронювати

Hotel Klen Map Icon SVG

Адреса:

Україна
Івано-Франківська область
с. Микуличин
вул. Грушевського, 79ф