Сауна

Та, що відома на весь світ, прийшла до нас зі Скандинавії близько 2000 років тому, є частиною культури багатьох народів… Так, це фінська сауна! Гарний спосіб оздоровлення, відновлення фізичної та духовної енергії.

І тепер вона доступна в KlenSpa . Тому немає потреби їхати на край Землі – сауна в Микуличині чекає на вас в окремому будинку на березі ріки.

3 головні особливості фінської сауни

Краще 1 раз спробувати, ніж 100 разів почути. Але дозвольте нам розповісти трішечки. Особливості сауни в Микуличині в тому, що там:

 1. Панує сухий пар (наприклад, в руській лазні він вологий).
 2. Висока температура – від 70°C, а також низька вологість – близько 10-15%.
 3. Дуже рідко використовується березовий віник.

Принцип роботи сауни: камені лежать на печі (не всередині), вогонь розігріває їх, ті запасають тепло та віддають. Оскільки в сауні висока температура та низька вологість, тіло людини прогрівається швидко. Саме тому перший раз не повинен перевищувати 10 хвилин, кожний наступний – максимум 15 хвилин. Важливо: якщо під час першого, другого чи наступного входу до сауни ви відчули запаморочення чи прискорення серцебиття, негайно вийдіть та приляжте у кімнаті відпочинку KlenSpa.

Чому корисна фінська сауна?

Фінська сауна – не просто данина традиції та не дай боже, розвага. Це абсолютно натуральний та ефективний спосіб оздоровлення. Сауна в Микуличині позитивно впливає на фізичне та духовне здоров’я. А саме на:

 • нормалізацію сну, артеріального тиску та водно-сольового балансу в організмі людини;
 • прискорення обміну речовин;
 • очищення шкіри – завдяки активному потовиділенню під час процедури, відбувається розкриття пор і виведення надлишків води, шлаків;
 • поліпшення апетиту та настрою.

Якщо у двох словах, то позитивний вплив на організм відвідування сауни полягає в: очищенні організму й шкіри від шкідливих речовин, розслабляючому та омолоджувальному ефекті, зміцненні імунітету. Як бонус – позбавлення від зайвих кілограмів!

Більше ніж просто фінська сауна

Ми створили не просто класичну фінську сауну в SPA готелі Микуличин. Це місце для максимального, справжнісінького оздоровлення і релаксації:

 1. Сауна KlenSpa знаходиться в окремому будинку на березі ріки. Тиша, спокій, прекрасний вид на природні скарби – чи не про це ви мріяли?!
 2. Є кімната відпочинку для тих, хто хоче трішки передихнути після порції оздоровчих процедур, побути трішки наодинці з собою або випити ароматного чаю.
 3. А ще – басейн з джакузі, карпатський чан, масаж. Тільки уявіть, який це кайф попаритися в сауні, а потім милуватися зірками в джакузі… Від однієї думки захоплює подих. Басейн і джакузі, після відвідування сауни, посилюють релаксаційний ефект та додатково масажують тіло. Якщо цього замало, то довіртеся професіоналам масажного кабінету KlenSpa. Задоволення гарантовано кожній клітинці вашого тіла.

Klen – не просто готель з басейном в Микуличині з чаном і фінською сауною. Це місце, де можна спробувати смаколики карпатської кухні. Творці нашого ресторану карпатської кухні вже чекають на вас.

Скільки коштує попаритися в сауні в Микуличині?

Ми турбуємося про комфорт кожного гостя KlenSpa. Саме тому сауна в SPA готелі в Микуличині тарифікується за кожні 2 години:

для 2-х осіб800 грн
для 4-х1200 грн
до 8-ми осіб2000 грн

Вам цього замало? Бажаєте спробувати інші спектри задоволення SPA готелю в Микуличині? Ласкаво просимо сюди

Забронювати

Гостей
 • 1 гість
 • 2 гостя
 • 3 гостя
 • 4 гостя
 • 5 і більше гостей

Забронювати

Hotel Klen Map Icon SVG

Адреса:

Україна
Івано-Франківська область
с. Микуличин
вул. Грушевського, 79ф