Відпочинок в Карпатах 2021 – для тих хто втомився від карантину!

Ми розуміємо, як важко приходилося міським сім’ям під час карантину. Тісні квартири втомили нас фізично та морально, а про відпустку за кордоном зараз можна лише мріяти. Тож ми врахували карантинні обмеження та підготували для вас декілька пакетів для доступного сімейного відпочинку в Карпатах у просторому еко-готелі на березі річки Прут.

ПАКЕТИ

Сімейний номер

Проживання + триразове харчування 2-ох дорослих + 2-ох дітей і 1 немовля у Сімейному номері. Для батьків ми підготували велике двоспальне ліжко, для дітей — розкладний двоспальний диван, для немовлятка — дитяче ліжечко. Будь-ласка, зауважте що в номері відсутня кухня. Вартість пакету на 7 днів на всю сім’ю складає

Триразове харчування13400 грн
Сніданок + вечеря11720 грн
Тільки сніданок9200 грн
Без харчування7800 грн

Шале плюс

Проживання великою сім’єю з 4-ох дорослих та 3-ох дітей і 1 немовля у двоповерховому Шале з каміном і видом на річку та гори. В Шале є три спальні: дві з двоспальними ліжками й одна з односпальним, велика кімната-студія з каміном і кухеню та розкладним диваном. У великій спальні є ліжечко для дитини до двох рочків. У будинку два повноцінних санвузла та один гостьовий. Вартість повного пакету на 7 днів складає:

Триразове харчування32200 грн
Сніданок + вечеря28840 грн
Тільки сніданок23800 грн
Без харчування21000 грн

Шале

Якщо ж вам потрібне харчування тільки для 2-ох дорослих і дітей, у двоповерховому Шале з каміном і видом на річку та гори. В Шале є три спальні: дві з двоспальними ліжками й одна з односпальним, велика кімната-студія з каміном і кухеню та розкладним диваном. У великій спальні є ліжечко для дитини до двох рочків. У будинку два повноцінних санвузла та один гостьовий. Вартість повного пакету на 7 днів складає:

Триразове харчування26600 грн
Сніданок + вечеря24920 грн
Тільки сніданок22400 грн
Без харчування21000 грн

Будиночок на березі або Двомісний номер з балконом на 2-ох осіб

Парам буде комфортно у Двомісних номерах з власним входом з вулиці, просторим балконом і видом на річку і гори. Для тих хто хоче усамітнитись вдвох і заснити під колискову Прута, у нас є окремий Будиничок із прямим виходом до річки. Вартість проживання без харчування складатиме на 7 днів 

Триразове харчування13200 грн
Сніданок + вечеря11600 грн
Тільки сніданок9150 грн
Без харчування7800 грн

Котедж 

Проживання великою сім’єю з 4-ох дорослих та 4-ох дітей у власному Котеджі. У Будинку є чотири окремі кімнати: дві з двоспальними ліжками, одна з односпальним ліжком і загальна кімната з невеликою кухнею. У кожній кімнаті є свій повноцінний санвузол. Вартість пакету на 7 днів складає: 

Триразове харчування32200 грн
Сніданок + вечеря28840 грн
Тільки сніданок23800 грн
Без харчування21000 грн

Мінімальний термін проживання – 7 днів. Проживання дітей БЕЗКОШТОВНЕ. Харчування дітей безкоштовне за умови оплати відповідного пакету для обох батьків.

  Усім гостям ми гарантуємо:

 • Безпечне перебування в нас: ви будете жити в окремому власному будинку. Для маленьких сімей ми можемо виділити окремий поверх з власним входом з вулиці, щоб ви не перетиналися з іншими гостями. При заїзді вас також чекатиме набір засобів особистого захисту – маски, рукавиці антисептик. 
 • Необмежені прогулянки на свіжому повітрі. 1 гектар території готелю та облаштований берег річки  з терасою і лежаками до ваших послуг. Микуличин займає велику площу з невеликою щільністю населення, оточений горами й лісами, тому гуляти тут приємно і безпечно. Ви зможете замовити у нас сауну або чан з цілющими травами та попаритися на березі річки. Однак, до закінчення карантину ми  ми попросимо вас дотримуватися 1-метрової дистанції та носити маску при ймовірній зустрічі з іншими людьми. 
 • Ми візьмемо на себе всі турботи про їжу. Ви можете замовити дворазове або триразове харчування з доставкою прямо в номер. При замовленні комплексного харчування на двох і більше дорослих, харчування для дітей – безкоштовне. Також ви зможете дозамовляти будь-які страви, як-от форель чи м’ясо з мангалу, з нашого меню. 
 • Доставка продуктів до дверей. Ви зможете тричі на тиждень замовляти продукти з доставкою з Metro Cash & Carry — ми є зареєстрованим партнером мережі.
 • Чистота та санітарна безпека. Прибирання приміщення, як і завжди, проводиться щоденно. Про час прибирання ми завчасно домовимося телефоном. Зміна білизни — за вашим проханням. Також ми зможемо проводити кварцування приміщень бактерицидною лампою, якщо у вас з’явиться потреба.
 • Безконтактна реєстрація заїзду та дистанційний розрахунок. Рецепція та приміщення ресторану тимчасово не працюватиме, адже ми прагнемо зменшити ризики. Зареєструватися ви зможете дистанційно — телефоном. Ми попросимо вас надіслати нам фото вашого паспорту або водійських прав на пошту чи в месенджер. Ключ чекатиме вас у дверях. Розрахуватися за номер ви зможете через Приват 24 або ж перейти за посиланням та оплатити все карткою вашого банку.
 • Спеціальна ціна та умови бронювання*. Ми розуміємо, наскільки важко цьогоріч спланувати якісний і доступний відпочинок для своєї сім’ї. Тож у цей складний період ми пропонуємо вам ексклюзивну ціну – 960 грн за проживання + триразове харчування з дорослого на добу. Цього літа ми вперше пропонуємо комплексне харчування та безкоштовну доставку їжі в номер. Усі діти проживають у нас БЕЗКОШТОВНО. При оплаті комплексного харчування на двох дорослих, харчування дітей також БЕЗКОШТОВНЕ

Дивіться також

Забронювати

Гостей
 • 1 гість
 • 2 гостя
 • 3 гостя
 • 4 гостя
 • 5 і більше гостей

Забронювати

Hotel Klen Map Icon SVG

Адреса:

Україна
Івано-Франківська область
с. Микуличин
вул. Грушевського, 79ф