7 причин відвідати Клен

Ми, Клен в Микуличині раді бути частиною сегменту сімейних міні-готелів, що динамічно розвивається в Україні останніми роками. Так званий сегмент “бутік” готелів став настільки популярний, що навіть великі готельні мережі включили його у свої стратегії.

Ця стабільна тенденція викликає природнє питання: чому гості надають перевагу невеличким локальним сімейним готелям? Ось щонайменше 7 причин:

Затишна атмосфера
Тут ви насолоджуватиметеся теплою домашньою атмосферою. Господарі щиро раді Вас приймати! Кожного разу коли Ви повертатиметеся, Вас зустрічатимуть ті самі дружні обличчя, на відміну від десятків облич постійно циркулюючого персоналу великих готелів.

Індивідуальний підхід
Великі готелі будують свої стратегії відповідно до вимог масового споживача. Але можливо Ваші потреби відрізняються від потреб більшості людей? Або, можливо Ви не відносите себе до “більшості”? В такому випадку – невеликі сімейні готелі – Ваш вибір, оскільки вони більш гнучкі у задоволення потреб своїх гостей.

Культура місцевості
Для гостей, котрі насправді хочуть відчути Карпатську культуру, відочинок в Микуличині, у невеликому сімейному готелі – оптимальний вибір. Де ж ще краще відчуєш і спробуєш на смак місцеву культуру, як не в маленькому місці? Хто краще порадить стосовно місцевих атракцій і розваг як не місцеві?

Гість – головний приорітет
Прибуток і якнайшвидше повернення інвестицій завжди буде головним приорітетом у багатономерному готелі. На відміну від маленького J Маленькі готелі більше цінують своїх гостей. Адже залежать від дуже невеликої їх кількості. В невеликому готелі щасливий гість буде завжди найголовнішим приорітетом.

Автентичний дизайн
На відміну від великих готельних мереж, де всі кімнати виглядають стандартно, в невеличкому сімейному готелі Ви наймовірніше зустрінете унікальний дизайн і більший вибір варіантів розміщення.

Нестандартний досвід
Більша частина гостей в усьому світі зупиняється у великих готелях під час своїх подорожей. Отже, рішення зупинитися в невеликому бутік-готелі було би незвичним для більшості гостей, де вони неодмінно отримають індивідуальний сервіс.

Нові приміщення
Оскільки тенденція невеликих готелів на ринку відносно нова, більша їх частина – нещодавно побудовані. Вони також регулярно оновлюються, адже на це не потрібно залучати масштабних інвестицій як у випадку з великими готелями.

Отже, невеликі сімейні готелі у тренді і завойовують все більше прихильників серед подорожуючої публіки з року у рік. Якщо Ви ніколи не мали нагоди відвідати такий заклад – ми гостинно щапрошуємо Вас у КЛЕН, Микуличин в Карпатах, Буковель!

Дивіться також

Забронювати

Гостей
  • 1 гість
  • 2 гостя
  • 3 гостя
  • 4 гостя
  • 5 і більше гостей

Забронювати

Hotel Klen Map Icon SVG

Адреса:

Україна
Івано-Франківська область
с. Микуличин
вул. Грушевського, 79ф