Теплий басейн на березі річки

Відпочинок в Карпатах з басейном

Погодьтеся, обираючи готель для відпочинку в Карпатах, ви зупинитеся на спа-готелі з басейном. Бо це додаткова розвага й спосіб розслабитися. Ми переконані, що відпочинок у басейні з підігрівом навіть приємніший в інші пори року, ніж влітку. Особливо, якщо басейн розташований на лоні природи. Карпатської природи. Також, це чудове місце для фотосесій. Навіть взимку. Виглядає дуже ефектно.

Ексклюзивні функції відкритого басейну в KLEN, Mykulychyn

Звичайним басейном, навіть відкритим, і навіть з підігрівом, нікого не здивуєш. Тому ми пропонуємо новинку, — відпочинок у басейні, оснащеному функцією Adjustable River Swim Systems. Це басейн, у якому є 5 великих струменів води, розташованих горизонтально на одній лінії. Вони забезпечують постійний потік води по всій ширині басейну, сила якого регулюється. Плавати над водою — комфортно. Є три місця для гідромасажу.

Запрошуємо на відпочинок в горах з басейном протягом року

  1. Басейн працює весь рік без пауз.
  2. Вода в басейні завжди тепла.
  3. Ще один приємний момент: локація басейну — берег гірської річки. Це подвійне задоволення: імітація проточної води у басейні і вид на ріку, що перехоплює подих.
  4. Відвідування басейну буде доступне з кінця листопада 2020 року.

На території KLEN, Mykulychyn гармонійно переплітаються сили природи й сучасних технологій. Запрошуємо насолоджуватися дарами природи в комфорті завдяки ексклюзивним технічним розробкам. Відпочинок в спа-готелі в Карпатах — доречний в будь-яку пору року. Краєвиди, свіже повітря, сауна, чан з видом на гори, масаж, відкритий басейн з підігрівом та функцією Adjustable River Swim Systems на березі гірської річки. Все це чекає на вас в готелі KLEN.

Дивіться також

Забронювати

Гостей
  • 1 гість
  • 2 гостя
  • 3 гостя
  • 4 гостя
  • 5 і більше гостей

Забронювати

Hotel Klen Map Icon SVG

Адреса:

Україна
Івано-Франківська область
с. Микуличин
вул. Грушевського, 79ф