Літо в Карпатах на березі Прута

Відпочинок у лоні гірської природи має чимало переваг. Літню відпустку важливо провести з користю!

Хто з нас, виснажливо працюючи щодня, не мріє про незабутній відпочинок влітку у затишному куточку природи, де чисте гірське повітря насичує організм здоров’ям, а затишна атмосфера дарує спокій і надихає на життя? Готель КЛЕН – це саме те місце, де літній відпочинок буде вдалим!

Як стомлює літня спека у місті, знесилює, збавляє настрій. У КЛЕНі ці зайві відчуття відійдуть з першим легким вітерцем, що огорне гірською свіжістю та наділить силою повноводної грської ріки. На берегах ріки Прут, в екологічно чистій місцевості людина, втомлена від міського шуму, вихлопних газів, гуркоту автівок, сірої монотонності асфальту, відчує себе живою частинкою природи. Літній відпочинок у КЛЕНі стане справжнім святом для тіла і душі. Тут Ви забудете про швидку, несмачну та шкідливу їжу, повну хімічних домішок, адже споживатимете екологічно чисті продукти: ягоди, гриби, молочні продукти, насичені вітамінами та карпатською живою енергією! Місцева різноманітна та смачна кухня не залишить байдужими ні українських відвідувачів, ні іноземних гостей.

Кожен бажає відпочивати комфортно, отримуючи високий рівень сервісу, не витрачаючи зайвого часу на підготовку до відпочинку і не переплачуючи. Саме на такий варіант відпустки можуть розраховувати гості КЛЕНу. Відвідувачів порадують розумні ціни, а також недалека дорога, адже нема потреби витрачати додаткові кошти, цінний час та нерви на довготривалі переїзди, численні документи та візи для подорожей за кордон.

У літньому відпочинку є надзвичайно багато принад: ви можете насолоджуватися пішими прогулянками, катанням на велосипедах та квадроциклах. На відміну від відпочинку в інших «вологих місцях», тут вас потішить повна відсутність комарів.

Подаруйте собі здорове літо!

Дивіться також

Забронювати

Гостей
  • 1 гість
  • 2 гостя
  • 3 гостя
  • 4 гостя
  • 5 і більше гостей

Забронювати

Hotel Klen Map Icon SVG

Адреса:

Україна
Івано-Франківська область
с. Микуличин
вул. Грушевського, 79ф