Віднайдене родове обійстя

Зворушлива історія наших гостей з Канади вразила жителів Микуличина. З часу як сім’я Рожковських покинула готель Клен, не вщухають розмови про цей незвичайний випадок.
Микуличин – село, що славиться своєю глибокою історією. Вона наповнена подіями, всипаними різноманіттям перипетій людських доль, часом вражаючими та трагічними. Канадці Марек та його тітка Марія Рожковські поділилися своєю історією, що привела їх в українські Карпати.Канадські гості готелю Клен віднайшли в Микуличині родове обійстя!

Зворушлива історія наших гостей з Канади вразила жителів Микуличина. З часу як сім’я Рожковських покинула готель Клен, не вщухають розмови про цей незвичайний випадок.
Микуличин – село, що славиться своєю глибокою історією. Вона наповнена подіями, всипаними різноманіттям перипетій людських доль, часом вражаючими та трагічними. Канадці Марек та його тітка Марія Рожковські поділилися своєю історією, що привела їх в українські Карпати.
Як розповіла пані Марія, ще в 1939 році її родину, що мешкала в Микуличині з приходом радянської влади було репресовано. В живих залишилися тільки жінки та їх маленькі діти: трирічна Марія та десятирічна Галина, яких було депортовано в Казахстан. Матір з бабусею не пережили заслання, і загинули. Дівчаток ж доля закинула до Канади і усе життя їх мрією було ступити на землю, де вони народилися.
Отож, оселившись в готелі Клен, пан Марек та його тітка Марія одразу й не знали з чого почати. За нашою порадою гості дочекалися дня, коли в Микуличині відбудеться традиційний ярмарок. Відтак, помандрувавши на цей людний захід, стали розпитувати микуличан про родину Говубаш (сім’я Марії та Галини), яка мешкала тут ще століття тому. Без особливих сподівань Рожковські обійшли увесь ярмарок в надії на диво. І воно трапилося! Знайшлися місцеві жителі, які пам’ятали історію цієї сім’ї та змогли назвати місцерозташування її родового обійстя.

На звичайній легковій автівці, яку орендували Марек та Марія, не можливо було дістатися місця призначення. Микуличани не залишилися байдужими та допомогли гостям організувати поїздку. Можна лише уявити, які емоції переповнювали їх в цей момент. Марія бережно зібрала рідної землі, щоби пізніше забрати з собою до Канади.

Як і з багатьма гостями, ми й досі підтримуємо зв’язок з родиною Рожковських. Наразі сім’ї вдалося документально встановити та підтвердити історію родини. Ми гостинно чекаємо їх знову в рідній Україні!
Готель Клен полюбився багатьом іноземцям і завше приймає гостей з різних країн світу. Хтось приїжджає відпочити та оздоровитися, хтось полюбляє мандрівки та нові світи. Трапляються й зворушливі історії, як ця. Чого тільки не бачили величні Карпати…Ми гостинно запрошуємо до Микуличина, де гірське повітря та наш уважний персонал залишать приємні спогади в кожного мандрівника!

Дивіться також

Забронювати

Гостей
  • 1 гість
  • 2 гостя
  • 3 гостя
  • 4 гостя
  • 5 і більше гостей

Забронювати

Hotel Klen Map Icon SVG

Адреса:

Україна
Івано-Франківська область
с. Микуличин
вул. Грушевського, 79ф