Відпочинок в Микуличині 2022

Залежно від способу життя і особистих вподобань, мешканці великих міст, втомилися від рутини і напруги мегаполісу, вибирають потрібний їм вид відпочинку. Комусь хочеться в тиші забути про щоденні клопоти, спокійно насолодитися свіжими запахами і природними звуками, а хтось хоче «розім’ятися» і оздоровити тіло активним відпочинком. Безліч досвідчених туристів вже знають, що в Україні найкраще місце для оздоровчого відпочинку – це Карпати.


Одним з улюблених місць туристів в самому серці Карпат є село Микуличин – «Мекка» зеленого і сільського еко-туризму, відомий як найдовше село в Україні. Сюди з міст і містечок направляються обізнані любителі здорового відпочинку, щоб зарядитися життєвими силами і незабутніми враженнями. Відпочинок в Микуличині дуже популярний серед туристів.

Особливо популярним екологічний туризм у середовищі молоді, яка бажає мати здорове тіло а також у сімейних людей. Тому низькогірний кліматичний курорт Микуличин, який розташований в долині гірської ріки Прут, є одним з лідерів для відпочинку у 2023 році серед знавців оздоровлення.

Відпочинок в Карпатах – вам в Микуличин

Серед варіантів розміщення в Микуличин особливі умови пропонує готель KLEN. Ми – вибір гостей, котрі шукають саме оздоровчий відпочинок у Карпатах. Орієнтуючись як на постійних відвідувачів, так і гостей, які відвідують Карпати зрідка, готель KLEN з року в рік гостинно і без пафосу плекає атмосферу домашнього затишку . На березі гірської ріки Прут, побудований за авторським проектом Сергія Васільєва (ARCHSTUDIO VV), задовольнить самого вибагливого еко-туриста.

Для вас в KLEN, Mylulychyn:

  • здорова і смачна їжа з екологічно чистих продуктів, вирощених прямо в Карпатах,
  • фітнес-вікенди та підкорення гірських вершин для активних гостей,
  • влітку можна відокремлено позасмагати в комфортних шезлонгах і викупатися в природному джакузі – гірській річці ,
  • і звичайно ж безліміт свіжого гірського повітря та естетики Карпат.

Тільки зоряне небо зимової та літньої карпатської ночі знає ту незліченну кількість зізнань у любові і романтичних пропозицій руки і серця, що відбулися під його покровом. Цю самобутню атмосферу відчує кожен, хто хоч раз дивився нічний пейзаж Карпат.

В готелі Клен всі номери обладнані терасами, де Ви зможете заспокоїти розум і відпочити душею. Ні з чим не порівняти задоволення від кави, смакувати яку довелося в зручному кріслі, під теплим пледом і на свіжому гірському повітрі, споглядаючи незабутній вид. Місцеві жителі не з чуток знають, як корисно перебувати в гірській місцевості. Здорові, червонощокі і завжди у гарному гуморі привітні гуцули в Микуличині тішаться всім, хто відвідав їх. Вони із задоволенням організують для бажаючих кінну прогулянку, катання на квадроциклах, а взимку навіть покатають на санях з кінною упряжкою! А любителі історії зможуть відвідати старовинну дерев’яну Троїцьку церкву з дзвіницею, побудовану в 1863 році і збережену до наших днів.

Дивіться також

Забронювати

Гостей
  • 1 гість
  • 2 гостя
  • 3 гостя
  • 4 гостя
  • 5 і більше гостей

Забронювати

Hotel Klen Map Icon SVG

Адреса:

Україна
Івано-Франківська область
с. Микуличин
вул. Грушевського, 79ф