Якісний сабатікал — відпустка в Карпатах

Що це таке?

Сабатікал — довготривала творча відпустка: від 2 тижнів, до року. Для людей на грані емоційного вигорання. Для митців, в процесі написання книги чи картини. Для виконання важливої творчої роботи, що потребує максимальної концентрації.

Перша умова вдалого сабатікалу — зміна звичної обстановки

KLEN, Mykulychyn — ідеальне місце для такої відпустки. Тут не відволікають рутинні справи. Покоївка періодично прибирає, а страви з ресторану подають в номер. В результаті є багато часу для проведення наодинці з думками. До прикладу, український поет, прозаїк, перекладач та есеїст, Юрій Андрухович, приїжджає писати в KLEN.

Друга — усамітнення і цифровий детокс

Влучний час для творчої відпустки — осінь і весна. Іншими словами, туристичний «не сезон». Гарантуємо усамітнення в Карпатах і приємний бонус — -20% знижки для творчих людей, на відпочинок тривалістю від 2 тижнів. Вас надихатиме естетика Карпатських краєвидів та гірська річка, що протікає на території готелю.

Третя — відпочинок душі і тіла

У нашому готелі в Карпатах є СПА: сауна, масаж, відкритий басейн з підігрівом, чан. Розпарювання тіла у гарячій мінеральній воді у чані позбавляє від стресу, безсоння і втоми. Виводить шлаки й токсини з організму. А неповторний вид на гори з чану — заворожує й надихає.

Після сабатікалу люди не просто працюють з новими силами. Вони створюють свої найуспішніші проєкти. Налаштовуйтеся на творчість там, де творить природа. В KLEN, Mykulychyn.

Дивіться також

Забронювати

Гостей
  • 1 гість
  • 2 гостя
  • 3 гостя
  • 4 гостя
  • 5 і більше гостей

Забронювати

Hotel Klen Map Icon SVG

Адреса:

Україна
Івано-Франківська область
с. Микуличин
вул. Грушевського, 79ф